TeamsFixturesTournament tableSeason 2019/20 (group stage)

Group A

 
G
W
D
L
GF-GA
GD
P
 
1. MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa" (2008)Simferopol
1
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa" (2008)Simferopol
10
9
0
1
66-14
52
27
20.10.19, 6th tour
Sugdeya (2008)Sudak
0:8
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2008)Simferopol
W
27.10.19, 7th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2008)Simferopol
9:0
SSOR №8 Ravelin (2008)Sevastopol
W
03.11.19, 8th tour
CFC Tavriya (2008)Simferopol
3:0
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2008)Simferopol
L
09.11.19, 9th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2008)Simferopol
4:2
CYC-1 (2008)Yalta
W
17.11.19, 10th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2008)Simferopol
6:1
Dynamo (2008)Saky
W
2. CFC "Tavriya" (2008)Simferopol
2
CFC "Tavriya" (2008)Simferopol
10
8
1
1
47-8
39
25
19.10.19, 6th tour
CFC Tavriya (2008)Simferopol
4:1
CYC-1 (2008)Yalta
W
27.10.19, 7th tour
Dynamo (2008)Saky
1:3
CFC Tavriya (2008)Simferopol
W
03.11.19, 8th tour
CFC Tavriya (2008)Simferopol
3:0
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2008)Simferopol
W
10.11.19, 9th tour
MBEIAE CYSS Olimpik (2008)Armyansk
0:10
CFC Tavriya (2008)Simferopol
W
17.11.19, 10th tour
CYSS Yevpatoriya (2008)
1:1
CFC Tavriya (2008)Simferopol
W
3. CYC-1 (2008)Yalta
3
CYC-1 (2008)Yalta
10
8
0
2
52-15
37
24
19.10.19, 6th tour
CFC Tavriya (2008)Simferopol
4:1
CYC-1 (2008)Yalta
L
26.10.19, 7th tour
CYC-1 (2008)Yalta
19:0
Fiolent (2008)Simferopol
W
02.11.19, 8th tour
CYC-1 (2008)Yalta
3:1
Dynamo (2008)Saky
W
09.11.19, 9th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2008)Simferopol
4:2
CYC-1 (2008)Yalta
L
16.11.19, 10th tour
MBEIAE CYSS Olimpik (2008)Armyansk
1:6
CYC-1 (2008)Yalta
W
4. FC "Sugdeya" (2008)Sudak
4
FC "Sugdeya" (2008)Sudak
10
5
1
4
25-27
-2
16
20.10.19, 6th tour
Sugdeya (2008)Sudak
0:8
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2008)Simferopol
L
27.10.19, 7th tour
MBEIAE CYSS Olimpik (2008)Armyansk
3:3
Sugdeya (2008)Sudak
W
03.11.19, 8th tour
Sugdeya (2008)Sudak
1:2
CYSS Yevpatoriya (2008)
L
10.11.19, 9th tour
SBI SSOR №3 Megastroy (2008)Sevastopol
2:6
Sugdeya (2008)Sudak
W
17.11.19, 10th tour
Fiolent (2008)Simferopol
1:5
Sugdeya (2008)Sudak
W
5. SSOR №8 "Ravelin" (2008)Sevastopol
5
SSOR №8 "Ravelin" (2008)Sevastopol
10
4
3
3
23-25
-2
15
20.10.19, 6th tour
SSOR №8 Ravelin (2008)Sevastopol
1:1
Dynamo (2008)Saky
W
27.10.19, 7th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2008)Simferopol
9:0
SSOR №8 Ravelin (2008)Sevastopol
L
03.11.19, 8th tour
SSOR №8 Ravelin (2008)Sevastopol
4:2
MBEIAE CYSS Olimpik (2008)Armyansk
W
10.11.19, 9th tour
CYSS Yevpatoriya (2008)
2:2
SSOR №8 Ravelin (2008)Sevastopol
W
17.11.19, 10th tour
SBI SSOR №3 Megastroy (2008)Sevastopol
0:3
SSOR №8 Ravelin (2008)Sevastopol
W
6. CYSS "Yevpatoriya" (2008)Yevpatoriya
6
CYSS "Yevpatoriya" (2008)Yevpatoriya
10
4
2
4
17-20
-3
14
20.10.19, 6th tour
Fiolent (2008)Simferopol
1:2
CYSS Yevpatoriya (2008)
W
27.10.19, 7th tour
CYSS Yevpatoriya (2008)
2:1
SBI SSOR №3 Megastroy (2008)Sevastopol
W
03.11.19, 8th tour
Sugdeya (2008)Sudak
1:2
CYSS Yevpatoriya (2008)
W
10.11.19, 9th tour
CYSS Yevpatoriya (2008)
2:2
SSOR №8 Ravelin (2008)Sevastopol
W
17.11.19, 10th tour
CYSS Yevpatoriya (2008)
1:1
CFC Tavriya (2008)Simferopol
W
7. "Dynamo" (2008)Saky
7
"Dynamo" (2008)Saky
10
3
2
5
13-17
-4
11
20.10.19, 6th tour
SSOR №8 Ravelin (2008)Sevastopol
1:1
Dynamo (2008)Saky
W
27.10.19, 7th tour
Dynamo (2008)Saky
1:3
CFC Tavriya (2008)Simferopol
L
02.11.19, 8th tour
CYC-1 (2008)Yalta
3:1
Dynamo (2008)Saky
L
10.11.19, 9th tour
Dynamo (2008)Saky
1:0
Fiolent (2008)Simferopol
W
17.11.19, 10th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2008)Simferopol
6:1
Dynamo (2008)Saky
L
8. SBI SSOR №3 "Megastroy" (2008)Sevastopol
8
SBI SSOR №3 "Megastroy" (2008)Sevastopol
10
2
2
6
20-23
-3
8
20.10.19, 6th tour
SBI SSOR №3 Megastroy (2008)Sevastopol
6:2
MBEIAE CYSS Olimpik (2008)Armyansk
W
27.10.19, 7th tour
CYSS Yevpatoriya (2008)
2:1
SBI SSOR №3 Megastroy (2008)Sevastopol
L
03.11.19, 8th tour
Fiolent (2008)Simferopol
1:7
SBI SSOR №3 Megastroy (2008)Sevastopol
W
10.11.19, 9th tour
SBI SSOR №3 Megastroy (2008)Sevastopol
2:6
Sugdeya (2008)Sudak
L
17.11.19, 10th tour
SBI SSOR №3 Megastroy (2008)Sevastopol
0:3
SSOR №8 Ravelin (2008)Sevastopol
L
9. CFC "Fiolent" (2008)Simferopol
9
CFC "Fiolent" (2008)Simferopol
10
1
0
9
8-71
-63
3
20.10.19, 6th tour
Fiolent (2008)Simferopol
1:2
CYSS Yevpatoriya (2008)
L
26.10.19, 7th tour
CYC-1 (2008)Yalta
19:0
Fiolent (2008)Simferopol
L
03.11.19, 8th tour
Fiolent (2008)Simferopol
1:7
SBI SSOR №3 Megastroy (2008)Sevastopol
L
10.11.19, 9th tour
Dynamo (2008)Saky
1:0
Fiolent (2008)Simferopol
L
17.11.19, 10th tour
Fiolent (2008)Simferopol
1:5
Sugdeya (2008)Sudak
L
10. MBEIAE CYSS "Olimpik" (2008)Armyansk
10
MBEIAE CYSS "Olimpik" (2008)Armyansk
10
0
1
9
11-62
-51
1
20.10.19, 6th tour
SBI SSOR №3 Megastroy (2008)Sevastopol
6:2
MBEIAE CYSS Olimpik (2008)Armyansk
L
27.10.19, 7th tour
MBEIAE CYSS Olimpik (2008)Armyansk
3:3
Sugdeya (2008)Sudak
W
03.11.19, 8th tour
SSOR №8 Ravelin (2008)Sevastopol
4:2
MBEIAE CYSS Olimpik (2008)Armyansk
L
10.11.19, 9th tour
MBEIAE CYSS Olimpik (2008)Armyansk
0:10
CFC Tavriya (2008)Simferopol
L
16.11.19, 10th tour
MBEIAE CYSS Olimpik (2008)Armyansk
1:6
CYC-1 (2008)Yalta
L

G - played games,
W - won,
D - drawn,
L - lost,
GF-GA - goals for / goals against,
GD - goal difference,
P - points

Group B

 
G
W
D
L
GF-GA
GD
P
 
1. FC "Grifon" (2008)Kerch
1
FC "Grifon" (2008)Kerch
9
8
1
0
63-2
61
25
20.10.19, 6th tour
Grifon (2008)Kerch
13:0
Orbita (2008)Krasnogvardeiskoe
W
27.10.19, 7th tour
SBI RC SS №3 Tavriya (2008)Simferopol
0:8
Grifon (2008)Kerch
W
03.11.19, 8th tour
Grifon (2008)Kerch
6:1
SBI SS №3 (2008)Sevastopol
W
10.11.19, 9th tour
Bakhchysaray (2008)
0:8
Grifon (2008)Kerch
W
17.11.19, 10th tour
SBI SS №3 Spartak (2008)Sevastopol
1:13
Grifon (2008)Kerch
W
2. CYFC "Sevastopol" (2008)Sevastopol
2
CYFC "Sevastopol" (2008)Sevastopol
9
6
1
2
37-14
23
19
13.10.19, 5th tour
CYFC Sevastopol (2008)
10:0
SBI SS №3 Spartak (2008)Sevastopol
W
26.10.19, 7th tour
SS NSC88 (2008)Novıy Svet
0:7
CYFC Sevastopol (2008)
W
02.11.19, 8th tour
CYFC Sevastopol (2008)
5:0
Orbita (2008)Krasnogvardeiskoe
W
10.11.19, 9th tour
SBI RC SS №3 Tavriya (2008)Simferopol
1:2
CYFC Sevastopol (2008)
W
16.11.19, 10th tour
SBI SS №3 (2008)Sevastopol
2:4
CYFC Sevastopol (2008)
W
3. SBI SS №3 (2008)Sevastopol
3
SBI SS №3 (2008)Sevastopol
9
6
0
3
23-19
4
18
19.10.19, 6th tour
SBI SS №3 Spartak (2008)Sevastopol
1:2
SBI SS №3 (2008)Sevastopol
W
27.10.19, 7th tour
SBI SS №3 (2008)Sevastopol
7:0
Bakhchysaray (2008)
W
03.11.19, 8th tour
Grifon (2008)Kerch
6:1
SBI SS №3 (2008)Sevastopol
L
10.11.19, 9th tour
SBI SS №3 (2008)Sevastopol
0:4
CYC-2 (2008)Yalta
L
16.11.19, 10th tour
SBI SS №3 (2008)Sevastopol
2:4
CYFC Sevastopol (2008)
L
4. SS NSC88 (2008)Novıy Svet
4
SS NSC88 (2008)Novıy Svet
9
4
2
3
17-16
1
14
13.10.19, 5th tour
SS NSC88 (2008)Novıy Svet
0:0
Grifon (2008)Kerch
W
19.10.19, 6th tour
CYC-2 (2008)Yalta
1:2
SS NSC88 (2008)Novıy Svet
W
26.10.19, 7th tour
SS NSC88 (2008)Novıy Svet
0:7
CYFC Sevastopol (2008)
L
10.11.19, 9th tour
SS NSC88 (2008)Novıy Svet
0:0
SBI SS №3 Spartak (2008)Sevastopol
W
17.11.19, 10th tour
Orbita (2008)Krasnogvardeiskoe
0:3
SS NSC88 (2008)Novıy Svet
W
5. CYC-2 (2008)Yalta
5
CYC-2 (2008)Yalta
9
3
2
4
18-22
-4
11
19.10.19, 6th tour
CYC-2 (2008)Yalta
1:2
SS NSC88 (2008)Novıy Svet
L
27.10.19, 7th tour
Orbita (2008)Krasnogvardeiskoe
4:1
CYC-2 (2008)Yalta
L
03.11.19, 8th tour
CYC-2 (2008)Yalta
2:3
SBI RC SS №3 Tavriya (2008)Simferopol
L
10.11.19, 9th tour
SBI SS №3 (2008)Sevastopol
0:4
CYC-2 (2008)Yalta
W
17.11.19, 10th tour
Bakhchysaray (2008)
3:3
CYC-2 (2008)Yalta
W
6. SBI RC SS №3 "Tavriya" (2008)Simferopol
6
SBI RC SS №3 "Tavriya" (2008)Simferopol
8
3
0
5
14-20
-6
9
13.10.19, 5th tour
SBI RC SS №3 Tavriya (2008)Simferopol
1:2
SBI SS №3 (2008)Sevastopol
L
20.10.19, 6th tour
Bakhchysaray (2008)
3:0
SBI RC SS №3 Tavriya (2008)Simferopol
L
27.10.19, 7th tour
SBI RC SS №3 Tavriya (2008)Simferopol
0:8
Grifon (2008)Kerch
L
03.11.19, 8th tour
CYC-2 (2008)Yalta
2:3
SBI RC SS №3 Tavriya (2008)Simferopol
W
10.11.19, 9th tour
SBI RC SS №3 Tavriya (2008)Simferopol
1:2
CYFC Sevastopol (2008)
L
7. "Orbita" (2008)Krasnogvardeiskoe
7
"Orbita" (2008)Krasnogvardeiskoe
9
3
0
6
9-29
-20
9
13.10.19, 5th tour
Orbita (2008)Krasnogvardeiskoe
1:0
Bakhchysaray (2008)
W
20.10.19, 6th tour
Grifon (2008)Kerch
13:0
Orbita (2008)Krasnogvardeiskoe
L
27.10.19, 7th tour
Orbita (2008)Krasnogvardeiskoe
4:1
CYC-2 (2008)Yalta
W
02.11.19, 8th tour
CYFC Sevastopol (2008)
5:0
Orbita (2008)Krasnogvardeiskoe
L
17.11.19, 10th tour
Orbita (2008)Krasnogvardeiskoe
0:3
SS NSC88 (2008)Novıy Svet
L
8. SBI SS №3 "Spartak" (2008)Sevastopol
8
SBI SS №3 "Spartak" (2008)Sevastopol
9
2
1
6
8-36
-28
7
13.10.19, 5th tour
CYFC Sevastopol (2008)
10:0
SBI SS №3 Spartak (2008)Sevastopol
L
19.10.19, 6th tour
SBI SS №3 Spartak (2008)Sevastopol
1:2
SBI SS №3 (2008)Sevastopol
L
03.11.19, 8th tour
SBI SS №3 Spartak (2008)Sevastopol
4:2
Bakhchysaray (2008)
W
10.11.19, 9th tour
SS NSC88 (2008)Novıy Svet
0:0
SBI SS №3 Spartak (2008)Sevastopol
W
17.11.19, 10th tour
SBI SS №3 Spartak (2008)Sevastopol
1:13
Grifon (2008)Kerch
L
9. SC "Bakhchysaray" (2008)Bakhchysaray
9
SC "Bakhchysaray" (2008)Bakhchysaray
9
1
1
7
11-42
-31
4
20.10.19, 6th tour
Bakhchysaray (2008)
3:0
SBI RC SS №3 Tavriya (2008)Simferopol
W
27.10.19, 7th tour
SBI SS №3 (2008)Sevastopol
7:0
Bakhchysaray (2008)
L
03.11.19, 8th tour
SBI SS №3 Spartak (2008)Sevastopol
4:2
Bakhchysaray (2008)
L
10.11.19, 9th tour
Bakhchysaray (2008)
0:8
Grifon (2008)Kerch
L
17.11.19, 10th tour
Bakhchysaray (2008)
3:3
CYC-2 (2008)Yalta
W
10. MBEIAE CYSS "Incomsport" (2008)Belogorsk district
10
MBEIAE CYSS "Incomsport" (2008)Belogorsk district
0
0
0
0
0-0
0
0

G - played games,
W - won,
D - drawn,
L - lost,
GF-GA - goals for / goals against,
GD - goal difference,
P - points