March 7, 202010:00
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
2:0
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
March 7, 202010:00
CYSS "Yevpatoriya"
1:0
CYSS "Alians"Sovetskii
March 7, 202011:20
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
4:2
CYSS "Alians"Sovetskii
March 7, 202011:20
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
0:0
CYSS "Yevpatoriya"
March 7, 202012:40
CYSS "Yevpatoriya"
1:0
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
March 7, 202012:40
CYSS "Alians"Sovetskii
0:2
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
March 7, 202010:40
SBI SS №3 "Victoria"Sevastopol
5:0
CFC "Skif"Novopavlovka
March 7, 202010:40
SSOR №8 "Strela"Sevastopol
0:4
SS №6Yalta
March 7, 202012:00
CFC "Skif"Novopavlovka
1:4
SS №6Yalta
March 7, 202012:00
SBI SS №3 "Victoria"Sevastopol
5:2
SSOR №8 "Strela"Sevastopol
March 7, 202013:20
SSOR №8 "Strela"Sevastopol
0:1
CFC "Skif"Novopavlovka
March 7, 202013:20
SS №6Yalta
2:3
SBI SS №3 "Victoria"Sevastopol
3rd – 4th place
March 7, 2020
CYSS "Yevpatoriya"
0:05:4 (p)
SS №6Yalta
1st – 2nd place
March 7, 2020
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
0:04:3 (p)
SBI SS №3 "Victoria"Sevastopol
March 7, 202010:00
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
2:1
"Dynamo"Saky
March 7, 202010:00
SBI SS №3Sevastopol
0:0
CFC "Tavriya"Simferopol
March 7, 202011:20
"Dynamo"Saky
0:1
CFC "Tavriya"Simferopol
March 7, 202011:20
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
4:0
SBI SS №3Sevastopol
March 7, 202012:40
SBI SS №3Sevastopol
1:0
"Dynamo"Saky
March 7, 202012:40
CFC "Tavriya"Simferopol
0:1
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
March 7, 202010:40
"Grifon" CYSSKerch
2:0
FC "Sugdeya"Sudak
March 7, 202010:40
CYFC "Sevastopol"
0:0
CYCYalta
March 7, 202012:00
FC "Sugdeya"Sudak
1:0
CYCYalta
March 7, 202012:00
"Grifon" CYSSKerch
0:2
CYFC "Sevastopol"
March 7, 202013:20
CYFC "Sevastopol"
1:1
FC "Sugdeya"Sudak
March 7, 202013:20
CYCYalta
0:3
"Grifon" CYSSKerch
3rd – 4th place
March 7, 2020
CFC "Tavriya"Simferopol
2:0
CYFC "Sevastopol"
1st – 2nd place
March 7, 2020
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
2:0
"Grifon" CYSSKerch
March 8, 202010:00
FC "Sevastopol"
3:0
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
March 8, 202010:00
CFC "Skif"Novopavlovka
0:0
Branch SS №6 "Avangadr"Dzhankoi
March 8, 202011:20
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
0:3
Branch SS №6 "Avangadr"Dzhankoi
March 8, 202011:20
FC "Sevastopol"
3:0
CFC "Skif"Novopavlovka
March 8, 202012:40
CFC "Skif"Novopavlovka
0:2
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
March 8, 202012:40
Branch SS №6 "Avangadr"Dzhankoi
0:0
FC "Sevastopol"
March 8, 202010:40
СFC "Incomsport"Kuibyshevo
0:1
CYSS "Yevpatoriya"
March 8, 202010:40
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
3:1
MBGEI EECh CYSS "Smena"Krasnoperekopsk
March 8, 202012:00
CYSS "Yevpatoriya"
4:3
MBGEI EECh CYSS "Smena"Krasnoperekopsk
March 8, 202012:00
СFC "Incomsport"Kuibyshevo
0:2
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
March 8, 202013:20
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
1:1
CYSS "Yevpatoriya"
March 8, 202013:20
MBGEI EECh CYSS "Smena"Krasnoperekopsk
2:3
СFC "Incomsport"Kuibyshevo
3rd – 4th place
March 8, 2020
CYSS "Yevpatoriya"
2:0
Branch SS №6 "Avangadr"Dzhankoi
1st – 2nd place
March 8, 2020
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
2:1
FC "Sevastopol"
March 9, 202010:00
CYFC "Tyumen"Simferopol
15:0
SC "Bakhchysaray"
March 9, 202010:40
MBI SS №1Feodosiya
0:8
CYFC "Tyumen"Simferopol
March 9, 202011:20
SC "Bakhchysaray"
5:3
MBI SS №1Feodosiya
March 9, 202010:00
MPECS CYFC "Sevastopol"
7:0
ФК "РК-Спорт"Simferopol
March 9, 202010:40
MBEIAE CYSS "Olimpik"Armyansk
1:1
MPECS CYFC "Sevastopol"
March 9, 202011:20
ФК "РК-Спорт"Simferopol
4:2
MBEIAE CYSS "Olimpik"Armyansk
March 9, 202010:00
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
0:1
"Gladiator" CCYSSAlushta
March 9, 202010:40
CYCPTKerch
1:6
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
March 9, 202011:20
"Gladiator" CCYSSAlushta
3:5
CYCPTKerch
March 9, 202010:00
CYSS "Yevpatoriya"
6:3
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
March 9, 202010:40
SBI SS №3 "Torpedo"Sevastopol
1:11
CYSS "Yevpatoriya"
March 9, 202011:20
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
7:0
SBI SS №3 "Torpedo"Sevastopol
March 9, 202012:00
CYFC "Tyumen"Simferopol
12:1
ФК "РК-Спорт"Simferopol
March 9, 202012:00
MPECS CYFC "Sevastopol"
5:0
SC "Bakhchysaray"
March 9, 202012:00
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
3:1
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa"Simferopol
March 9, 202012:00
CYSS "Yevpatoriya"
9:0
"Gladiator" CCYSSAlushta
March 9, 202012:40
CYFC "Tyumen"Simferopol
2:25:4 (p)
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
March 9, 202012:40
MPECS CYFC "Sevastopol"
1:6
CYSS "Yevpatoriya"
3rd – 4th place
March 9, 202013:20
SBI RC SS №3 "Tavriya"Simferopol
1:2
MPECS CYFC "Sevastopol"
1st – 2nd place
March 9, 202014:00
CYFC "Tyumen"Simferopol
2:0
CYSS "Yevpatoriya"
1/2 финала
March 9, 202012:40
MBI SS №1Feodosiya
3:0
MBEIAE CYSS "Olimpik"Armyansk
March 9, 202012:40
CYCPTKerch
4:0
SBI SS №3 "Torpedo"Sevastopol
Утешительный финал
March 9, 202013:20
MBI SS №1Feodosiya
0:5
CYCPTKerch
March 9, 202010:00
CFC "Skif"Novopavlovka
0:4
FC "Saky"
March 9, 202010:30
FC "Sugdeya"Sudak
0:2
CFC "Skif"Novopavlovka
March 9, 202011:30
FC "Saky"
0:0
FC "Sugdeya"Sudak
March 9, 202010:00
CYFC "Tyumen"Simferopol
1:0
FC "Miskhor"Yalta
March 9, 202010:30
MBI SS №1Feodosiya
0:3
CYFC "Tyumen"Simferopol
March 9, 202011:00
FC "Miskhor"Yalta
0:1
MBI SS №1Feodosiya
March 9, 202010:00
CYSS "Yevpatoriya"
1:2
FC "Sevastopol"
March 9, 202011:00
FC "Ocean"Kerch
0:6
CYSS "Yevpatoriya"
March 9, 202011:30
FC "Sevastopol"
1:0
FC "Ocean"Kerch
March 9, 202010:30
CFC "Incomsport-GRES"Simferopol
1:1
ChC "Sportivnoe pokolenie"Sevastopol
March 9, 202011:00
CYFC "Avangard"Kerch
2:1
CFC "Incomsport-GRES"Simferopol
March 9, 202011:30
ChC "Sportivnoe pokolenie"Sevastopol
1:1
CYFC "Avangard"Kerch
March 9, 202012:10
FC "Saky"
3:0
MBI SS №1Feodosiya
March 9, 202012:10
CYFC "Tyumen"Simferopol
1:0
CFC "Skif"Novopavlovka
March 9, 202012:10
FC "Sevastopol"
3:0
ChC "Sportivnoe pokolenie"Sevastopol
March 9, 202012:40
CYFC "Avangard"Kerch
0:3
CYSS "Yevpatoriya"
March 9, 202013:20
FC "Saky"
2:0
FC "Sevastopol"
March 9, 202013:20
CYFC "Tyumen"Simferopol
0:2
CYSS "Yevpatoriya"
3rd – 4th place
March 9, 202014:00
FC "Sevastopol"
2:0
CYFC "Tyumen"Simferopol
1st – 2nd place
March 9, 202014:00
CYSS "Yevpatoriya"
0:3
FC "Saky"
1/2 финала
March 9, 202012:40
FC "Sugdeya"Sudak
2:0
FC "Miskhor"Yalta
March 9, 202012:40
FC "Ocean"Kerch
0:4
CFC "Incomsport-GRES"Simferopol
Утешительный финал
March 9, 202013:20
FC "Sugdeya"Sudak
0:2
CFC "Incomsport-GRES"Simferopol
Logo of the "Crimean spring-2020" tournament
Published: February 12, 2020
Format: CDR, size: 68.98 Kb
Language of file: Russian
download
Application form of the "Crimean spring-2020" tournament (2007 DOB)
Published: February 12, 2020
Format: DOCX, size: 110.5 Kb
Language of file: Russian
download
The Regulations of the "Crimean spring-2020" tournament (2007 DOB)
Published: February 12, 2020
Format: PDF, size: 3.64 Mb
Language of file: Russian
download
Application form of the "Crimean spring-2020" tournament (2008 DOB)
Published: February 12, 2020
Format: DOCX, size: 110.43 Kb
Language of file: Russian
download
The Regulations of the "Crimean spring-2020" tournament (2008 DOB)
Published: February 12, 2020
Format: PDF, size: 3.45 Mb
Language of file: Russian
download
Application form of the "Crimean spring-2020" tournament (2009 DOB)
Published: February 12, 2020
Format: DOCX, size: 110.43 Kb
Language of file: Russian
download
The Regulations of the "Crimean spring-2020" tournament (2009 DOB)
Published: February 12, 2020
Format: PDF, size: 3.52 Mb
Language of file: Russian
download
Application form of the "Crimean spring-2020" tournament (2010 DOB)
Published: February 12, 2020
Format: DOCX, size: 110.33 Kb
Language of file: Russian
download
The Regulations of the "Crimean spring-2020" tournament (2010 DOB)
Published: February 12, 2020
Format: PDF, size: 3.74 Mb
Language of file: Russian
download
Application form of the "Crimean spring-2020" tournament (2011 DOB)
Published: February 12, 2020
Format: DOCX, size: 110.45 Kb
Language of file: Russian
download
The Regulations of the "Crimean spring-2020" tournament (2011 DOB)
Published: February 12, 2020
Format: PDF, size: 3.67 Mb
Language of file: Russian
download