TeamsFixturesTournament tableSeason 2020/21 (group stage)

Centre group

 
G
W
D
L
GF-GA
GD
P
 
1. MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa" (2011)Simferopol
1
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa" (2011)Simferopol
21
16
1
4
75-43
32
49
08.05.21, 18th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
6:1
Advir (2011)Simferopol
W
15.05.21, 19th tour
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
2:3
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
W
22.05.21, 20th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
3:2
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
W
30.05.21, 21st tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
10:0
RC-Sport (2011)Simferopol
W
05.06.21, 22nd tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
5:1
Incomsport – 1 (2011)Simferopol
W
2. CYSS "Yevpatoriya"-1 (2011)Yevpatoriya
2
CYSS "Yevpatoriya"-1 (2011)Yevpatoriya
21
15
4
2
91-25
66
49
08.05.21, 18th tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
9:2
SBI RC SS №3 Tavriya (2011)Simferopol
W
16.05.21, 19th tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
12:0
RC-Sport (2011)Simferopol
W
23.05.21, 20th tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
3:3
CYFC Tyumen (2011)Simferopol
W
30.05.21, 21st tour
Incomsport – 1 (2011)Simferopol
1:5
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
W
05.06.21, 22nd tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
1:2
Skif (2011)Novopavlovka
L
3. СFC "Incomsport"-1 (2011)Simferopol
3
СFC "Incomsport"-1 (2011)Simferopol
21
14
2
5
71-31
40
44
09.05.21, 18th tour
Incomsport – 1 (2011)Simferopol
0:0
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
W
16.05.21, 19th tour
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
0:4
Incomsport – 1 (2011)Simferopol
W
23.05.21, 20th tour
RC-Sport (2011)Simferopol
0:7
Incomsport – 1 (2011)Simferopol
W
30.05.21, 21st tour
Incomsport – 1 (2011)Simferopol
1:5
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
L
05.06.21, 22nd tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
5:1
Incomsport – 1 (2011)Simferopol
L
4. CFC "Marion-Crimea" (2011)Simferopol
4
CFC "Marion-Crimea" (2011)Simferopol
21
11
4
6
49-26
23
37
09.05.21, 18th tour
Incomsport – 1 (2011)Simferopol
0:0
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
W
15.05.21, 19th tour
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
2:3
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
L
22.05.21, 20th tour
Incomsport – 2 (2011)Simferopol
0:3
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
W
30.05.21, 21st tour
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
0:0
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
W
06.06.21, 22nd tour
SBI RC SS №3 Tavriya (2011)Simferopol
0:0
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
W
5. CYSS "Yevpatoriya"-2 (2011)Yevpatoriya
5
CYSS "Yevpatoriya"-2 (2011)Yevpatoriya
21
11
2
8
48-56
-8
35
09.05.21, 18th tour
RC-Sport (2011)Simferopol
0:3
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
W
16.05.21, 19th tour
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
0:4
Incomsport – 1 (2011)Simferopol
L
22.05.21, 20th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
3:2
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
L
29.05.21, 21st tour
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
3:2
Incomsport – 2 (2011)Simferopol
W
06.06.21, 22nd tour
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
4:3
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
L
6. CYFC "Tyumen" (2011)Simferopol
6
CYFC "Tyumen" (2011)Simferopol
21
11
1
9
61-38
23
34
09.05.21, 18th tour
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
1:3
CYFC Tyumen (2011)Simferopol
W
16.05.21, 19th tour
CYFC Tyumen (2011)Simferopol
0:1
SBI RC SS №3 Tavriya (2011)Simferopol
L
23.05.21, 20th tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
3:3
CYFC Tyumen (2011)Simferopol
W
30.05.21, 21st tour
Skif (2011)Novopavlovka
2:1
CYFC Tyumen (2011)Simferopol
L
06.06.21, 22nd tour
CYFC Tyumen (2011)Simferopol
7:1
Advir (2011)Simferopol
W
7. CFC "Incomsport-GRES" (2011)Simferopol
7
CFC "Incomsport-GRES" (2011)Simferopol
21
9
3
9
47-45
2
30
09.05.21, 18th tour
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
1:3
CYFC Tyumen (2011)Simferopol
L
16.05.21, 19th tour
Skif (2011)Novopavlovka
1:1
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
W
23.05.21, 20th tour
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
2:0
Advir (2011)Simferopol
W
30.05.21, 21st tour
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
0:0
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
W
06.06.21, 22nd tour
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
4:3
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
W
8. CFC "Skif" (2011)Novopavlovka
8
CFC "Skif" (2011)Novopavlovka
21
8
3
10
41-27
14
27
08.05.21, 18th tour
Incomsport – 2 (2011)Simferopol
0:3
Skif (2011)Novopavlovka
W
16.05.21, 19th tour
Skif (2011)Novopavlovka
1:1
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
W
23.05.21, 20th tour
SBI RC SS №3 Tavriya (2011)Simferopol
0:3
Skif (2011)Novopavlovka
W
30.05.21, 21st tour
Skif (2011)Novopavlovka
2:1
CYFC Tyumen (2011)Simferopol
W
05.06.21, 22nd tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
1:2
Skif (2011)Novopavlovka
W
9. SBI RC SS №3 "Tavriya" (2011)Simferopol
9
SBI RC SS №3 "Tavriya" (2011)Simferopol
21
7
2
12
42-54
-12
23
08.05.21, 18th tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
9:2
SBI RC SS №3 Tavriya (2011)Simferopol
L
16.05.21, 19th tour
CYFC Tyumen (2011)Simferopol
0:1
SBI RC SS №3 Tavriya (2011)Simferopol
W
23.05.21, 20th tour
SBI RC SS №3 Tavriya (2011)Simferopol
0:3
Skif (2011)Novopavlovka
L
30.05.21, 21st tour
Advir (2011)Simferopol
2:1
SBI RC SS №3 Tavriya (2011)Simferopol
L
06.06.21, 22nd tour
SBI RC SS №3 Tavriya (2011)Simferopol
0:0
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
W
10. ChFC "Advir" (2011)Simferopol
10
ChFC "Advir" (2011)Simferopol
21
6
2
13
36-57
-21
20
08.05.21, 18th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
6:1
Advir (2011)Simferopol
L
15.05.21, 19th tour
Advir (2011)Simferopol
6:1
Incomsport – 2 (2011)Simferopol
W
23.05.21, 20th tour
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
2:0
Advir (2011)Simferopol
L
30.05.21, 21st tour
Advir (2011)Simferopol
2:1
SBI RC SS №3 Tavriya (2011)Simferopol
W
06.06.21, 22nd tour
CYFC Tyumen (2011)Simferopol
7:1
Advir (2011)Simferopol
L
11. СFC "Incomsport"-2 (2011)Simferopol
11
СFC "Incomsport"-2 (2011)Simferopol
21
1
0
20
22-115
-93
3
08.05.21, 18th tour
Incomsport – 2 (2011)Simferopol
0:3
Skif (2011)Novopavlovka
L
15.05.21, 19th tour
Advir (2011)Simferopol
6:1
Incomsport – 2 (2011)Simferopol
L
22.05.21, 20th tour
Incomsport – 2 (2011)Simferopol
0:3
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
L
29.05.21, 21st tour
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
3:2
Incomsport – 2 (2011)Simferopol
L
06.06.21, 22nd tour
RC-Sport (2011)Simferopol
2:3
Incomsport – 2 (2011)Simferopol
W
12. "Evoliutsiia" (2011)Yevpatoriya
12
"Evoliutsiia" (2011)Yevpatoriya
0
0
0
0
0-0
0
0
13. CFS "RC-Sport" (2011)Simferopol
13
CFS "RC-Sport" (2011)Simferopol
11
0
0
11
4-70
-66
0
09.05.21, 18th tour
RC-Sport (2011)Simferopol
0:3
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
L
16.05.21, 19th tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
12:0
RC-Sport (2011)Simferopol
L
23.05.21, 20th tour
RC-Sport (2011)Simferopol
0:7
Incomsport – 1 (2011)Simferopol
L
30.05.21, 21st tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
10:0
RC-Sport (2011)Simferopol
L
06.06.21, 22nd tour
RC-Sport (2011)Simferopol
2:3
Incomsport – 2 (2011)Simferopol
L

G - played games,
W - won,
D - drawn,
L - lost,
GF-GA - goals for / goals against,
GD - goal difference,
P - points

East group

 
G
W
D
L
GF-GA
GD
P
 
1. CYFC "Avangard" (2011)Kerch
1
CYFC "Avangard" (2011)Kerch
18
16
1
1
100-28
72
49
09.05.21, 16th tour
Sugdeya (2011)Sudak
4:7
CYFC Avangard (2011)Kerch
W
16.05.21, 17th tour
CYFC Avangard (2011)Kerch
3:0
Maksimum (2011)Dzhankoi district
W
23.05.21, 18th tour
Beregovets SGS № 2 (2011)Leninckiy district
1:4
CYFC Avangard (2011)Kerch
W
30.05.21, 19th tour
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
1:2
CYFC Avangard (2011)Kerch
W
06.06.21, 20th tour
CYFC Avangard (2011)Kerch
3:1
CYSS (2011)Dzhankoi district
W
2. CYSS (2011)Dzhankoi district
2
CYSS (2011)Dzhankoi district
18
9
4
5
51-38
13
31
09.05.21, 16th tour
CYSS (2011)Dzhankoi district
5:2
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
W
16.05.21, 17th tour
CYSS (2011)Dzhankoi district
3:0
Beregovets SGS № 2 (2011)Leninckiy district
W
23.05.21, 18th tour
Sugdeya (2011)Sudak
1:5
CYSS (2011)Dzhankoi district
W
30.05.21, 19th tour
CYSS (2011)Dzhankoi district
3:3
Maksimum (2011)Dzhankoi district
W
06.06.21, 20th tour
CYFC Avangard (2011)Kerch
3:1
CYSS (2011)Dzhankoi district
L
3. SS "Sugdeya" (2011)Sudak
3
SS "Sugdeya" (2011)Sudak
18
7
3
8
51-58
-7
24
09.05.21, 16th tour
Sugdeya (2011)Sudak
4:7
CYFC Avangard (2011)Kerch
L
16.05.21, 17th tour
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
6:2
Sugdeya (2011)Sudak
L
23.05.21, 18th tour
Sugdeya (2011)Sudak
1:5
CYSS (2011)Dzhankoi district
L
30.05.21, 19th tour
Sugdeya (2011)Sudak
6:2
Beregovets SGS № 2 (2011)Leninckiy district
W
06.06.21, 20th tour
Maksimum (2011)Dzhankoi district
1:1
Sugdeya (2011)Sudak
W
4. MBI SS №1 (2011)Feodosiya
4
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
18
7
2
9
54-59
-5
23
09.05.21, 16th tour
CYSS (2011)Dzhankoi district
5:2
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
L
16.05.21, 17th tour
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
6:2
Sugdeya (2011)Sudak
W
23.05.21, 18th tour
Maksimum (2011)Dzhankoi district
1:5
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
W
30.05.21, 19th tour
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
1:2
CYFC Avangard (2011)Kerch
L
06.06.21, 20th tour
Beregovets SGS № 2 (2011)Leninckiy district
0:6
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
W
5. ChFC "Maksimum" (2011)Dzhankoi district
5
ChFC "Maksimum" (2011)Dzhankoi district
18
3
6
9
26-61
-35
15
09.05.21, 16th tour
Beregovets SGS № 2 (2011)Leninckiy district
0:6
Maksimum (2011)Dzhankoi district
W
16.05.21, 17th tour
CYFC Avangard (2011)Kerch
3:0
Maksimum (2011)Dzhankoi district
L
23.05.21, 18th tour
Maksimum (2011)Dzhankoi district
1:5
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
L
30.05.21, 19th tour
CYSS (2011)Dzhankoi district
3:3
Maksimum (2011)Dzhankoi district
W
06.06.21, 20th tour
Maksimum (2011)Dzhankoi district
1:1
Sugdeya (2011)Sudak
W
6. "Beregovets" SGS № 2 (2011)Leninckiy district
6
"Beregovets" SGS № 2 (2011)Leninckiy district
10
0
0
10
9-47
-38
0
09.05.21, 16th tour
Beregovets SGS № 2 (2011)Leninckiy district
0:6
Maksimum (2011)Dzhankoi district
L
16.05.21, 17th tour
CYSS (2011)Dzhankoi district
3:0
Beregovets SGS № 2 (2011)Leninckiy district
L
23.05.21, 18th tour
Beregovets SGS № 2 (2011)Leninckiy district
1:4
CYFC Avangard (2011)Kerch
L
30.05.21, 19th tour
Sugdeya (2011)Sudak
6:2
Beregovets SGS № 2 (2011)Leninckiy district
L
06.06.21, 20th tour
Beregovets SGS № 2 (2011)Leninckiy district
0:6
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
L

G - played games,
W - won,
D - drawn,
L - lost,
GF-GA - goals for / goals against,
GD - goal difference,
P - points

South group

 
G
W
D
L
GF-GA
GD
P
 
1. FC "Sevastopol" (2011)Sevastopol
1
FC "Sevastopol" (2011)Sevastopol
16
11
4
1
79-25
54
37
09.05.21, 14th tour
Sevastopol (2011)
8:2
Miskhor (2011)Yalta
W
16.05.21, 15th tour
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
2:2
Sevastopol (2011)
W
22.05.21, 16th tour
Sevastopol (2011)
10:0
Spartak Iunior – 2 (2011)Sevastopol
W
30.05.21, 17th tour
SS №6 Iunior (2011)Yalta
1:0
Sevastopol (2011)
L
06.06.21, 18th tour
Sevastopol (2011)
6:4
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
W
2. SS №6 "Iunior" (2011)Yalta
2
SS №6 "Iunior" (2011)Yalta
16
11
2
3
63-17
46
35
09.05.21, 14th tour
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
1:4
SS №6 Iunior (2011)Yalta
W
16.05.21, 15th tour
SS №6 Iunior (2011)Yalta
3:3
Spartak Iunior – 1 (2011)Sevastopol
W
23.05.21, 16th tour
Torpedo (2011)Sevastopol
3:4
SS №6 Iunior (2011)Yalta
W
30.05.21, 17th tour
SS №6 Iunior (2011)Yalta
1:0
Sevastopol (2011)
W
06.06.21, 18th tour
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
1:6
SS №6 Iunior (2011)Yalta
W
3. FC "Torpedo" (2011)Sevastopol
3
FC "Torpedo" (2011)Sevastopol
16
10
1
5
88-35
53
31
09.05.21, 14th tour
Torpedo (2011)Sevastopol
2:2
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
W
15.05.21, 15th tour
Spartak Iunior – 2 (2011)Sevastopol
1:13
Torpedo (2011)Sevastopol
W
23.05.21, 16th tour
Torpedo (2011)Sevastopol
3:4
SS №6 Iunior (2011)Yalta
L
30.05.21, 17th tour
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
4:3
Torpedo (2011)Sevastopol
L
06.06.21, 18th tour
Torpedo (2011)Sevastopol
7:2
Spartak Iunior – 1 (2011)Sevastopol
W
4. ChC "Sportivnoe pokolenie" (2011)Sevastopol
4
ChC "Sportivnoe pokolenie" (2011)Sevastopol
16
9
4
3
60-29
31
31
02.05.21, 13th tour
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
2:2
Sevastopol (2011)
W
16.05.21, 15th tour
Miskhor (2011)Yalta
1:5
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
W
23.05.21, 16th tour
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
2:1
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
W
30.05.21, 17th tour
Spartak Iunior – 2 (2011)Sevastopol
1:11
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
W
06.06.21, 18th tour
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
1:6
SS №6 Iunior (2011)Yalta
L
5. MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)Sevastopol
5
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)Sevastopol
16
7
4
5
66-31
35
25
01.05.21, 13th tour
Spartak Iunior – 2 (2011)Sevastopol
1:8
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
W
09.05.21, 14th tour
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
1:4
SS №6 Iunior (2011)Yalta
L
23.05.21, 16th tour
Spartak Iunior – 1 (2011)Sevastopol
1:7
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
W
30.05.21, 17th tour
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
4:3
Torpedo (2011)Sevastopol
W
06.06.21, 18th tour
Sevastopol (2011)
6:4
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
L
6. SC "Spartak Iunior"-1 (2011)Sevastopol
6
SC "Spartak Iunior"-1 (2011)Sevastopol
16
6
4
6
64-45
19
22
02.05.21, 13th tour
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
0:0
Spartak Iunior – 1 (2011)Sevastopol
W
09.05.21, 14th tour
Spartak Iunior – 1 (2011)Sevastopol
13:1
Spartak Iunior – 2 (2011)Sevastopol
W
16.05.21, 15th tour
SS №6 Iunior (2011)Yalta
3:3
Spartak Iunior – 1 (2011)Sevastopol
W
23.05.21, 16th tour
Spartak Iunior – 1 (2011)Sevastopol
1:7
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
L
06.06.21, 18th tour
Torpedo (2011)Sevastopol
7:2
Spartak Iunior – 1 (2011)Sevastopol
L
7. SS №6 "Gurzuf" (2011)Yalta
7
SS №6 "Gurzuf" (2011)Yalta
16
4
4
8
32-37
-5
16
02.05.21, 13th tour
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
0:0
Spartak Iunior – 1 (2011)Sevastopol
W
09.05.21, 14th tour
Torpedo (2011)Sevastopol
2:2
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
W
16.05.21, 15th tour
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
2:2
Sevastopol (2011)
W
23.05.21, 16th tour
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
2:1
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
L
30.05.21, 17th tour
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
5:0
Miskhor (2011)Yalta
W
8. FC "Miskhor" (2011)Yalta
8
FC "Miskhor" (2011)Yalta
16
2
1
13
28-79
-51
7
02.05.21, 13th tour
Miskhor (2011)Yalta
4:6
Torpedo (2011)Sevastopol
L
09.05.21, 14th tour
Sevastopol (2011)
8:2
Miskhor (2011)Yalta
L
16.05.21, 15th tour
Miskhor (2011)Yalta
1:5
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
L
30.05.21, 17th tour
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
5:0
Miskhor (2011)Yalta
L
05.06.21, 18th tour
Miskhor (2011)Yalta
9:1
Spartak Iunior – 2 (2011)Sevastopol
W
9. SC "Spartak Iunior"-2 (2011)Sevastopol
9
SC "Spartak Iunior"-2 (2011)Sevastopol
16
0
0
16
11-193
-182
0
09.05.21, 14th tour
Spartak Iunior – 1 (2011)Sevastopol
13:1
Spartak Iunior – 2 (2011)Sevastopol
L
15.05.21, 15th tour
Spartak Iunior – 2 (2011)Sevastopol
1:13
Torpedo (2011)Sevastopol
L
22.05.21, 16th tour
Sevastopol (2011)
10:0
Spartak Iunior – 2 (2011)Sevastopol
L
30.05.21, 17th tour
Spartak Iunior – 2 (2011)Sevastopol
1:11
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
L
05.06.21, 18th tour
Miskhor (2011)Yalta
9:1
Spartak Iunior – 2 (2011)Sevastopol
L

G - played games,
W - won,
D - drawn,
L - lost,
GF-GA - goals for / goals against,
GD - goal difference,
P - points