TeamsFixturesTournament tableSeason 2019/20 (group stage)

Centre group

 
G
W
D
L
GF-GA
GD
P
 
1. CYFC "Tyumen"-1 (2011)Simferopol
1
CYFC "Tyumen"-1 (2011)Simferopol
9
9
0
0
51-5
46
27
12.10.19, 5th tour
CYFC Tyumen-1 (2011)Simferopol
3:1
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
W
20.10.19, 6th tour
Skif (2011)Novopavlovka
0:5
CYFC Tyumen-1 (2011)Simferopol
W
26.10.19, 7th tour
CYFC Tyumen-1 (2011)Simferopol
6:0
Advir (2011)Simferopol
W
02.11.19, 8th tour
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
1:2
CYFC Tyumen-1 (2011)Simferopol
W
09.11.19, 9th tour
CYFC Tyumen-1 (2011)Simferopol
4:0
Incomsport (2012)Simferopol
W
2. CFC "Skif" (2011)Novopavlovka
2
CFC "Skif" (2011)Novopavlovka
9
6
1
2
35-16
19
19
13.10.19, 5th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2011)Simferopol
3:2
Skif (2011)Novopavlovka
L
20.10.19, 6th tour
Skif (2011)Novopavlovka
0:5
CYFC Tyumen-1 (2011)Simferopol
L
27.10.19, 7th tour
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
0:4
Skif (2011)Novopavlovka
W
03.11.19, 8th tour
Skif (2011)Novopavlovka
9:1
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2011)Simferopol
W
10.11.19, 9th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
2:4
Skif (2011)Novopavlovka
W
3. CFC "Incomsport-GRES" (2011)Simferopol
3
CFC "Incomsport-GRES" (2011)Simferopol
9
6
0
3
36-17
19
18
12.10.19, 5th tour
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
2:3
Bakhchysaray (2011)
L
19.10.19, 6th tour
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
3:0
Incomsport (2012)Simferopol
W
26.10.19, 7th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2011)Simferopol
0:4
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
W
02.11.19, 8th tour
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
1:2
CYFC Tyumen-1 (2011)Simferopol
L
09.11.19, 9th tour
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
3:4
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
W
4. SC "Bakhchysaray" (2011)Bakhchysaray
4
SC "Bakhchysaray" (2011)Bakhchysaray
9
5
1
3
38-29
9
16
12.10.19, 5th tour
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
2:3
Bakhchysaray (2011)
W
19.10.19, 6th tour
Bakhchysaray (2011)
7:0
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2011)Simferopol
W
26.10.19, 7th tour
Incomsport (2012)Simferopol
1:7
Bakhchysaray (2011)
W
02.11.19, 8th tour
Bakhchysaray (2011)
1:1
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
W
09.11.19, 9th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2011)Simferopol
6:5
Bakhchysaray (2011)
L
5. MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa" (2011)Simferopol
5
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa" (2011)Simferopol
9
4
2
3
22-19
3
14
12.10.19, 5th tour
CYFC Tyumen-1 (2011)Simferopol
3:1
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
L
19.10.19, 6th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
5:4
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
W
26.10.19, 7th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2011)Simferopol
1:4
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
W
02.11.19, 8th tour
Bakhchysaray (2011)
1:1
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
W
10.11.19, 9th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
2:4
Skif (2011)Novopavlovka
L
6. CFC "Marion-Crimea" (2011)Simferopol
6
CFC "Marion-Crimea" (2011)Simferopol
9
4
0
5
27-32
-5
12
12.10.19, 5th tour
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
7:2
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2011)Simferopol
W
19.10.19, 6th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
5:4
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
L
27.10.19, 7th tour
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
0:4
Skif (2011)Novopavlovka
L
02.11.19, 8th tour
Advir (2011)Simferopol
2:3
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
W
09.11.19, 9th tour
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
3:4
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
L
7. SBI RC SS №3 "Tavriya"-1 (2011)Simferopol
7
SBI RC SS №3 "Tavriya"-1 (2011)Simferopol
9
4
0
5
22-28
-6
12
13.10.19, 5th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2011)Simferopol
3:2
Skif (2011)Novopavlovka
W
19.10.19, 6th tour
Advir (2011)Simferopol
0:2
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2011)Simferopol
W
26.10.19, 7th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2011)Simferopol
0:4
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
L
02.11.19, 8th tour
Incomsport (2012)Simferopol
4:3
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2011)Simferopol
L
09.11.19, 9th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2011)Simferopol
6:5
Bakhchysaray (2011)
W
8. CFC "Incomsport" (2012)Simferopol
8
CFC "Incomsport" (2012)Simferopol
9
3
1
5
20-28
-8
10
12.10.19, 5th tour
Incomsport (2012)Simferopol
5:1
Advir (2011)Simferopol
W
19.10.19, 6th tour
Incomsport-GRES (2011)Simferopol
3:0
Incomsport (2012)Simferopol
L
26.10.19, 7th tour
Incomsport (2012)Simferopol
1:7
Bakhchysaray (2011)
L
02.11.19, 8th tour
Incomsport (2012)Simferopol
4:3
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2011)Simferopol
W
09.11.19, 9th tour
CYFC Tyumen-1 (2011)Simferopol
4:0
Incomsport (2012)Simferopol
L
9. ChFC "Advir" (2011)Simferopol
9
ChFC "Advir" (2011)Simferopol
9
0
2
7
10-31
-21
2
12.10.19, 5th tour
Incomsport (2012)Simferopol
5:1
Advir (2011)Simferopol
L
19.10.19, 6th tour
Advir (2011)Simferopol
0:2
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2011)Simferopol
L
26.10.19, 7th tour
CYFC Tyumen-1 (2011)Simferopol
6:0
Advir (2011)Simferopol
L
02.11.19, 8th tour
Advir (2011)Simferopol
2:3
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
L
09.11.19, 9th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2011)Simferopol
1:1
Advir (2011)Simferopol
W
10. SBI RC SS №3 "Tavriya"-2 (2011)Simferopol
10
SBI RC SS №3 "Tavriya"-2 (2011)Simferopol
9
0
1
8
9-65
-56
1
12.10.19, 5th tour
CFC Marion-Crimea (2011)Simferopol
7:2
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2011)Simferopol
L
19.10.19, 6th tour
Bakhchysaray (2011)
7:0
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2011)Simferopol
L
26.10.19, 7th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2011)Simferopol
1:4
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2011)Simferopol
L
03.11.19, 8th tour
Skif (2011)Novopavlovka
9:1
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2011)Simferopol
L
09.11.19, 9th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2011)Simferopol
1:1
Advir (2011)Simferopol
W

G - played games,
W - won,
D - drawn,
L - lost,
GF-GA - goals for / goals against,
GD - goal difference,
P - points

South group

 
G
W
D
L
GF-GA
GD
P
 
1. FC "Sevastopol" (2011)Sevastopol
1
FC "Sevastopol" (2011)Sevastopol
9
8
0
1
59-9
50
24
12.10.19, 5th tour
Sevastopol (2011)
8:1
Spartak Iunior (2011)Sevastopol
W
19.10.19, 6th tour
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
1:3
Sevastopol (2011)
W
26.10.19, 7th tour
Sevastopol (2011)
4:0
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
W
02.11.19, 8th tour
SBI SS №3 Torpedo (2011)Sevastopol
3:2
Sevastopol (2011)
L
09.11.19, 9th tour
Sevastopol (2011)
9:0
Artek (2011)Gurzuf
W
2. MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)Sevastopol
2
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)Sevastopol
9
8
0
1
39-20
19
24
12.10.19, 5th tour
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
4:2
Artek (2011)Gurzuf
W
20.10.19, 6th tour
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
4:1
SBI SS №3 Torpedo (2011)Sevastopol
W
26.10.19, 7th tour
Sevastopol (2011)
4:0
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
L
02.11.19, 8th tour
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
4:1
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
W
10.11.19, 9th tour
SBI SS №3 (2011)Sevastopol
1:3
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
W
3. SBI SS №3 "Torpedo" (2011)Sevastopol
3
SBI SS №3 "Torpedo" (2011)Sevastopol
9
6
2
1
36-17
19
20
12.10.19, 5th tour
SBI SS №3 Torpedo (2011)Sevastopol
5:2
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
W
20.10.19, 6th tour
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
4:1
SBI SS №3 Torpedo (2011)Sevastopol
L
26.10.19, 7th tour
SBI SS №3 Torpedo (2011)Sevastopol
9:1
Artek (2011)Gurzuf
W
02.11.19, 8th tour
SBI SS №3 Torpedo (2011)Sevastopol
3:2
Sevastopol (2011)
W
09.11.19, 9th tour
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
1:1
SBI SS №3 Torpedo (2011)Sevastopol
W
4. ChC "Sportivnoe pokolenie" (2011)Sevastopol
4
ChC "Sportivnoe pokolenie" (2011)Sevastopol
9
5
0
4
39-21
18
15
12.10.19, 5th tour
SBI SS №3 Torpedo (2011)Sevastopol
5:2
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
L
19.10.19, 6th tour
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
1:3
Sevastopol (2011)
L
26.10.19, 7th tour
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
3:2
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
L
03.11.19, 8th tour
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
7:1
SBI SS №3 (2011)Sevastopol
W
16.11.19, 9th tour
Miskhor (2011)Yalta
1:8
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
W
5. FC "Miskhor" (2011)Yalta
5
FC "Miskhor" (2011)Yalta
9
4
1
4
21-30
-9
13
13.10.19, 5th tour
SBI SS №3 (2011)Sevastopol
2:7
Miskhor (2011)Yalta
W
19.10.19, 6th tour
Artek (2011)Gurzuf
1:2
Miskhor (2011)Yalta
W
26.10.19, 7th tour
Miskhor (2011)Yalta
3:1
Megastroy (2011)Sevastopol
W
02.11.19, 8th tour
Spartak Iunior (2011)Sevastopol
3:1
Miskhor (2011)Yalta
L
16.11.19, 9th tour
Miskhor (2011)Yalta
1:8
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
L
6. SC "Spartak Iunior" (2011)Sevastopol
6
SC "Spartak Iunior" (2011)Sevastopol
9
3
2
4
14-25
-11
11
12.10.19, 5th tour
Sevastopol (2011)
8:1
Spartak Iunior (2011)Sevastopol
L
19.10.19, 6th tour
Spartak Iunior (2011)Sevastopol
1:0
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
W
26.10.19, 7th tour
SBI SS №3 (2011)Sevastopol
4:4
Spartak Iunior (2011)Sevastopol
W
02.11.19, 8th tour
Spartak Iunior (2011)Sevastopol
3:1
Miskhor (2011)Yalta
W
09.11.19, 9th tour
Megastroy (2011)Sevastopol
0:3
Spartak Iunior (2011)Sevastopol
W
7. SS №6 "Gurzuf" (2011)Yalta
7
SS №6 "Gurzuf" (2011)Yalta
9
2
2
5
12-26
-14
8
12.10.19, 5th tour
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
1:3
Megastroy (2011)Sevastopol
L
19.10.19, 6th tour
Spartak Iunior (2011)Sevastopol
1:0
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
L
26.10.19, 7th tour
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
3:2
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
W
02.11.19, 8th tour
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
4:1
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
L
09.11.19, 9th tour
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
1:1
SBI SS №3 Torpedo (2011)Sevastopol
W
8. "Megastroy" (2011)Sevastopol
8
"Megastroy" (2011)Sevastopol
8
2
0
6
20-29
-9
6
05.10.19, 4th tour
Megastroy (2011)Sevastopol
1:9
Sevastopol (2011)
L
12.10.19, 5th tour
SS №6 Gurzuf (2011)Yalta
1:3
Megastroy (2011)Sevastopol
W
26.10.19, 7th tour
Miskhor (2011)Yalta
3:1
Megastroy (2011)Sevastopol
L
02.11.19, 8th tour
Artek (2011)Gurzuf
1:8
Megastroy (2011)Sevastopol
W
09.11.19, 9th tour
Megastroy (2011)Sevastopol
0:3
Spartak Iunior (2011)Sevastopol
L
9. ChFC "Artek" (2011)Gurzuf
9
ChFC "Artek" (2011)Gurzuf
9
0
3
6
10-42
-32
3
12.10.19, 5th tour
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
4:2
Artek (2011)Gurzuf
L
19.10.19, 6th tour
Artek (2011)Gurzuf
1:2
Miskhor (2011)Yalta
L
26.10.19, 7th tour
SBI SS №3 Torpedo (2011)Sevastopol
9:1
Artek (2011)Gurzuf
L
02.11.19, 8th tour
Artek (2011)Gurzuf
1:8
Megastroy (2011)Sevastopol
L
09.11.19, 9th tour
Sevastopol (2011)
9:0
Artek (2011)Gurzuf
L
10. SBI SS №3 (2011)Sevastopol
10
SBI SS №3 (2011)Sevastopol
8
0
2
6
15-46
-31
2
05.10.19, 4th tour
Artek (2011)Gurzuf
3:3
SBI SS №3 (2011)Sevastopol
W
13.10.19, 5th tour
SBI SS №3 (2011)Sevastopol
2:7
Miskhor (2011)Yalta
L
26.10.19, 7th tour
SBI SS №3 (2011)Sevastopol
4:4
Spartak Iunior (2011)Sevastopol
W
03.11.19, 8th tour
Sportivnoe pokolenie (2011)Sevastopol
7:1
SBI SS №3 (2011)Sevastopol
L
10.11.19, 9th tour
SBI SS №3 (2011)Sevastopol
1:3
MPECS CYFC "Sevastopol" (2011)
L

G - played games,
W - won,
D - drawn,
L - lost,
GF-GA - goals for / goals against,
GD - goal difference,
P - points

East group

 
G
W
D
L
GF-GA
GD
P
 
1. CYFC "Avangard" (2011)Kerch
1
CYFC "Avangard" (2011)Kerch
7
7
0
0
55-8
47
21
05.10.19, 3rd tour
CYFC Avangard (2011)Kerch
5:1
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
W
12.10.19, 4th tour
Grifon CYSS (2011)Kerch
1:6
CYFC Avangard (2011)Kerch
W
19.10.19, 5th tour
CYFC Avangard (2011)Kerch
21:1
Chernomor (2011)Shcholkino
W
26.10.19, 6th tour
Maksimum (2011)Dzhankoi district
0:4
CYFC Avangard (2011)Kerch
W
09.11.19, 7th tour
CYFC Avangard (2011)Kerch
7:1
Feniks (2011)Leninckiy district
W
2. MBI SS №1 (2011)Feodosiya
2
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
7
6
0
1
33-11
22
18
05.10.19, 3rd tour
CYFC Avangard (2011)Kerch
5:1
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
L
12.10.19, 4th tour
Sugdeya (2011)Sudak
2:3
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
W
19.10.19, 5th tour
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
2:1
Grifon CYSS (2011)Kerch
W
26.10.19, 6th tour
Chernomor (2011)Shcholkino
0:19
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
W
02.11.19, 7th tour
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
3:1
Maksimum (2011)Dzhankoi district
W
3. ChFC "Maksimum" (2011)Dzhankoi district
3
ChFC "Maksimum" (2011)Dzhankoi district
7
4
0
3
36-13
23
12
05.10.19, 3rd tour
Maksimum (2011)Dzhankoi district
4:1
Sugdeya (2011)Sudak
W
12.10.19, 4th tour
Maksimum (2011)Dzhankoi district
7:0
Feniks (2011)Leninckiy district
W
19.10.19, 5th tour
Ocean (2011)Kerch
4:1
Maksimum (2011)Dzhankoi district
L
26.10.19, 6th tour
Maksimum (2011)Dzhankoi district
0:4
CYFC Avangard (2011)Kerch
L
02.11.19, 7th tour
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
3:1
Maksimum (2011)Dzhankoi district
L
4. FC "Ocean" (2011)Kerch
4
FC "Ocean" (2011)Kerch
6
3
1
2
22-14
8
10
28.09.19, 2nd tour
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
3:2
Ocean (2011)Kerch
L
05.10.19, 3rd tour
Ocean (2011)Kerch
5:1
Grifon CYSS (2011)Kerch
W
12.10.19, 4th tour
Chernomor (2011)Shcholkino
1:7
Ocean (2011)Kerch
W
19.10.19, 5th tour
Ocean (2011)Kerch
4:1
Maksimum (2011)Dzhankoi district
W
26.10.19, 6th tour
Feniks (2011)Leninckiy district
2:2
Ocean (2011)Kerch
W
5. FC "Sugdeya" (2011)Sudak
5
FC "Sugdeya" (2011)Sudak
6
3
0
3
31-13
18
9
28.09.19, 2nd tour
Sugdeya (2011)Sudak
2:6
CYFC Avangard (2011)Kerch
L
05.10.19, 3rd tour
Maksimum (2011)Dzhankoi district
4:1
Sugdeya (2011)Sudak
L
12.10.19, 4th tour
Sugdeya (2011)Sudak
2:3
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
L
19.10.19, 5th tour
Feniks (2011)Leninckiy district
0:9
Sugdeya (2011)Sudak
W
26.10.19, 6th tour
Sugdeya (2011)Sudak
3:0
Grifon CYSS (2011)Kerch
W
6. "Grifon" CYSS (2011)Kerch
6
"Grifon" CYSS (2011)Kerch
7
2
0
5
21-21
0
6
05.10.19, 3rd tour
Ocean (2011)Kerch
5:1
Grifon CYSS (2011)Kerch
L
12.10.19, 4th tour
Grifon CYSS (2011)Kerch
1:6
CYFC Avangard (2011)Kerch
L
19.10.19, 5th tour
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
2:1
Grifon CYSS (2011)Kerch
L
26.10.19, 6th tour
Sugdeya (2011)Sudak
3:0
Grifon CYSS (2011)Kerch
L
02.11.19, 7th tour
Grifon CYSS (2011)Kerch
16:1
Chernomor (2011)Shcholkino
W
7. FC "Feniks" (2011)Leninckiy district
7
FC "Feniks" (2011)Leninckiy district
7
1
1
5
9-29
-20
4
05.10.19, 3rd tour
Feniks (2011)Leninckiy district
6:0
Chernomor (2011)Shcholkino
W
12.10.19, 4th tour
Maksimum (2011)Dzhankoi district
7:0
Feniks (2011)Leninckiy district
L
19.10.19, 5th tour
Feniks (2011)Leninckiy district
0:9
Sugdeya (2011)Sudak
L
26.10.19, 6th tour
Feniks (2011)Leninckiy district
2:2
Ocean (2011)Kerch
W
09.11.19, 7th tour
CYFC Avangard (2011)Kerch
7:1
Feniks (2011)Leninckiy district
L
8. FC "Chernomor" (2011)Shcholkino
8
FC "Chernomor" (2011)Shcholkino
7
0
0
7
4-102
-98
0
05.10.19, 3rd tour
Feniks (2011)Leninckiy district
6:0
Chernomor (2011)Shcholkino
L
12.10.19, 4th tour
Chernomor (2011)Shcholkino
1:7
Ocean (2011)Kerch
L
19.10.19, 5th tour
CYFC Avangard (2011)Kerch
21:1
Chernomor (2011)Shcholkino
L
26.10.19, 6th tour
Chernomor (2011)Shcholkino
0:19
MBI SS №1 (2011)Feodosiya
L
02.11.19, 7th tour
Grifon CYSS (2011)Kerch
16:1
Chernomor (2011)Shcholkino
L

G - played games,
W - won,
D - drawn,
L - lost,
GF-GA - goals for / goals against,
GD - goal difference,
P - points

West group

 
G
W
D
L
GF-GA
GD
P
 
1. FC "Saky" (2011)Saky
1
FC "Saky" (2011)Saky
7
7
0
0
53-9
44
21
05.10.19, 3rd tour
LLC NCP & DT & RDP Evoliutsiia (2011)Yevpatoriya
0:13
FC Saky (2011)
W
12.10.19, 4th tour
FC Saky (2011)
3:2
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
W
19.10.19, 5th tour
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
1:6
FC Saky (2011)
W
26.10.19, 6th tour
FC Saky (2011)
6:2
Incomsport (2011)Simferopol
W
02.11.19, 7th tour
CYFC Tyumen-2 (2011)Simferopol
1:10
FC Saky (2011)
W
2. CYSS "Yevpatoriya"-1 (2011)Yevpatoriya
2
CYSS "Yevpatoriya"-1 (2011)Yevpatoriya
7
6
0
1
42-9
33
18
05.10.19, 3rd tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
6:0
CYFC Tyumen-2 (2011)Simferopol
W
12.10.19, 4th tour
FC Saky (2011)
3:2
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
L
19.10.19, 5th tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
2:1
CYSS (2011)Dzhankoi district
W
27.10.19, 6th tour
LLC NCP & DT & RDP Evoliutsiia (2011)Yevpatoriya
2:8
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
W
02.11.19, 7th tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
10:2
Fiolent (2011)Simferopol
W
3. CFC "Incomsport" (2011)Simferopol
3
CFC "Incomsport" (2011)Simferopol
7
4
0
3
34-19
15
12
05.10.19, 3rd tour
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
1:3
Incomsport (2011)Simferopol
W
12.10.19, 4th tour
Fiolent (2011)Simferopol
2:7
Incomsport (2011)Simferopol
W
19.10.19, 5th tour
Incomsport (2011)Simferopol
13:1
CYFC Tyumen-2 (2011)Simferopol
W
26.10.19, 6th tour
FC Saky (2011)
6:2
Incomsport (2011)Simferopol
L
02.11.19, 7th tour
Incomsport (2011)Simferopol
2:3
CYSS (2011)Dzhankoi district
L
4. CYSS (2011)Dzhankoi district
4
CYSS (2011)Dzhankoi district
7
4
0
3
34-17
17
12
05.10.19, 3rd tour
CYSS (2011)Dzhankoi district
7:5
Fiolent (2011)Simferopol
W
12.10.19, 4th tour
CYSS (2011)Dzhankoi district
15:0
LLC NCP & DT & RDP Evoliutsiia (2011)Yevpatoriya
W
19.10.19, 5th tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
2:1
CYSS (2011)Dzhankoi district
L
26.10.19, 6th tour
CYSS (2011)Dzhankoi district
0:1
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
L
02.11.19, 7th tour
Incomsport (2011)Simferopol
2:3
CYSS (2011)Dzhankoi district
W
5. CYSS "Yevpatoriya"-2 (2011)Yevpatoriya
5
CYSS "Yevpatoriya"-2 (2011)Yevpatoriya
7
4
0
3
24-22
2
12
05.10.19, 3rd tour
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
1:3
Incomsport (2011)Simferopol
L
13.10.19, 4th tour
CYFC Tyumen-2 (2011)Simferopol
3:4
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
W
19.10.19, 5th tour
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
1:6
FC Saky (2011)
L
26.10.19, 6th tour
CYSS (2011)Dzhankoi district
0:1
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
W
02.11.19, 7th tour
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
8:0
LLC NCP & DT & RDP Evoliutsiia (2011)Yevpatoriya
W
6. CFC "Fiolent" (2011)Simferopol
6
CFC "Fiolent" (2011)Simferopol
7
2
0
5
20-46
-26
6
05.10.19, 3rd tour
CYSS (2011)Dzhankoi district
7:5
Fiolent (2011)Simferopol
L
12.10.19, 4th tour
Fiolent (2011)Simferopol
2:7
Incomsport (2011)Simferopol
L
19.10.19, 5th tour
LLC NCP & DT & RDP Evoliutsiia (2011)Yevpatoriya
3:4
Fiolent (2011)Simferopol
W
26.10.19, 6th tour
Fiolent (2011)Simferopol
3:2
CYFC Tyumen-2 (2011)Simferopol
W
02.11.19, 7th tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
10:2
Fiolent (2011)Simferopol
L
7. CYFC "Tyumen"-2 (2011)Simferopol
7
CYFC "Tyumen"-2 (2011)Simferopol
7
1
0
6
13-45
-32
3
05.10.19, 3rd tour
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
6:0
CYFC Tyumen-2 (2011)Simferopol
L
13.10.19, 4th tour
CYFC Tyumen-2 (2011)Simferopol
3:4
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
L
19.10.19, 5th tour
Incomsport (2011)Simferopol
13:1
CYFC Tyumen-2 (2011)Simferopol
L
26.10.19, 6th tour
Fiolent (2011)Simferopol
3:2
CYFC Tyumen-2 (2011)Simferopol
L
02.11.19, 7th tour
CYFC Tyumen-2 (2011)Simferopol
1:10
FC Saky (2011)
L
8. LLC NCP & DT & RDP "Evoliutsiia" (2011)Yevpatoriya
8
LLC NCP & DT & RDP "Evoliutsiia" (2011)Yevpatoriya
7
0
0
7
7-60
-53
0
05.10.19, 3rd tour
LLC NCP & DT & RDP Evoliutsiia (2011)Yevpatoriya
0:13
FC Saky (2011)
L
12.10.19, 4th tour
CYSS (2011)Dzhankoi district
15:0
LLC NCP & DT & RDP Evoliutsiia (2011)Yevpatoriya
L
19.10.19, 5th tour
LLC NCP & DT & RDP Evoliutsiia (2011)Yevpatoriya
3:4
Fiolent (2011)Simferopol
L
27.10.19, 6th tour
LLC NCP & DT & RDP Evoliutsiia (2011)Yevpatoriya
2:8
CYSS Yevpatoriya-1 (2011)
L
02.11.19, 7th tour
CYSS Yevpatoriya-2 (2011)
8:0
LLC NCP & DT & RDP Evoliutsiia (2011)Yevpatoriya
L

G - played games,
W - won,
D - drawn,
L - lost,
GF-GA - goals for / goals against,
GD - goal difference,
P - points