TeamsFixturesTournament tableSeason 2020/21 (group stage)

Group A

 
G
W
D
L
GF-GA
GD
P
 
1. FC "Incomsport" (2009)Simferopol
1
FC "Incomsport" (2009)Simferopol
16
14
1
1
60-11
49
43
14.03.21, 12th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2009)Simferopol
0:4
Incomsport (2009)Simferopol
W
20.03.21, 13th tour
Incomsport (2009)Simferopol
2:0
CYFC Tyumen (2010)Simferopol
W
03.04.21, 15th tour
Incomsport (2009)Simferopol
1:1
CYFC Avangard (2009)Kerch
W
11.04.21, 16th tour
CFA-2 (2009)Yevpatoriya
5:1
Incomsport (2009)Simferopol
L
17.04.21, 17th tour
Incomsport (2009)Simferopol
5:1
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2009)Simferopol
W
2. FC "Smena" (2009)Krasnoperekopsk
2
FC "Smena" (2009)Krasnoperekopsk
17
13
1
3
49-15
34
40
20.03.21, 13th tour
Sugdeya (2009)Sudak
0:1
FC Smena (2009)Krasnoperekopsk
W
27.03.21, 14th tour
FC Smena (2009)Krasnoperekopsk
5:0
SS №6 Volna (2009)Alushta
W
03.04.21, 15th tour
FC Smena (2009)Krasnoperekopsk
3:1
Tavrida (2009)Belogorsk
W
11.04.21, 16th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2009)Simferopol
0:1
FC Smena (2009)Krasnoperekopsk
W
17.04.21, 17th tour
FC Smena (2009)Krasnoperekopsk
1:0
CYFC Tyumen (2010)Simferopol
W
3. CYFC "Avangard" (2009)Kerch
3
CYFC "Avangard" (2009)Kerch
14
12
1
1
60-17
43
37
14.11.20, 10th tour
CYFC Avangard (2009)Kerch
3:1
CYFC Tyumen (2010)Simferopol
W
21.11.20, 11th tour
CYFC Avangard (2009)Kerch
10:0
Victoria (2009)Sevastopol
W
13.03.21, 12th tour
Tavrida (2009)Belogorsk
1:2
CYFC Avangard (2009)Kerch
W
03.04.21, 15th tour
Incomsport (2009)Simferopol
1:1
CYFC Avangard (2009)Kerch
W
17.04.21, 17th tour
Sugdeya (2009)Sudak
3:4
CYFC Avangard (2009)Kerch
W
4. Crimean football academy – 2 (2009)Yevpatoriya
4
Crimean football academy – 2 (2009)Yevpatoriya
15
11
2
2
73-19
54
35
22.11.20, 11th tour
CYFC Tyumen (2010)Simferopol
0:0
CFA-2 (2009)Yevpatoriya
W
13.03.21, 12th tour
Victoria (2009)Sevastopol
3:4
CFA-2 (2009)Yevpatoriya
W
03.04.21, 15th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2009)Simferopol
1:1
CFA-2 (2009)Yevpatoriya
W
11.04.21, 16th tour
CFA-2 (2009)Yevpatoriya
5:1
Incomsport (2009)Simferopol
W
18.04.21, 17th tour
Sadovod (2009)Sadovoe
1:7
CFA-2 (2009)Yevpatoriya
W
5. CYFC "Tyumen" (2010)Simferopol
5
CYFC "Tyumen" (2010)Simferopol
16
7
3
6
31-24
7
24
13.03.21, 12th tour
CYFC Tyumen (2010)Simferopol
2:2
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2009)Simferopol
W
20.03.21, 13th tour
Incomsport (2009)Simferopol
2:0
CYFC Tyumen (2010)Simferopol
L
03.04.21, 15th tour
Sugdeya (2009)Sudak
1:1
CYFC Tyumen (2010)Simferopol
W
10.04.21, 16th tour
CYFC Tyumen (2010)Simferopol
5:1
SS №6 Volna (2009)Alushta
W
17.04.21, 17th tour
FC Smena (2009)Krasnoperekopsk
1:0
CYFC Tyumen (2010)Simferopol
L
6. "Sadovod" (2009)Sadovoe
6
"Sadovod" (2009)Sadovoe
15
7
0
8
27-41
-14
21
21.11.20, 11th tour
SS №6 Volna (2009)Alushta
2:1
Sadovod (2009)Sadovoe
L
13.03.21, 12th tour
FC Smena (2009)Krasnoperekopsk
2:1
Sadovod (2009)Sadovoe
L
21.03.21, 13th tour
Sadovod (2009)Sadovoe
2:0
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2009)Simferopol
W
03.04.21, 15th tour
Sadovod (2009)Sadovoe
2:1
Victoria (2009)Sevastopol
W
18.04.21, 17th tour
Sadovod (2009)Sadovoe
1:7
CFA-2 (2009)Yevpatoriya
L
7. SBI RC SS №3 "Tavriya"-2 (2009)Simferopol
7
SBI RC SS №3 "Tavriya"-2 (2009)Simferopol
17
5
1
11
29-47
-18
16
21.03.21, 13th tour
Sadovod (2009)Sadovoe
2:0
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2009)Simferopol
L
28.03.21, 14th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2009)Simferopol
0:2
Sugdeya (2009)Sudak
L
04.04.21, 15th tour
SS №6 Volna (2009)Alushta
4:1
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2009)Simferopol
L
11.04.21, 16th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2009)Simferopol
0:1
FC Smena (2009)Krasnoperekopsk
L
18.04.21, 17th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2009)Simferopol
2:3
Tavrida (2009)Belogorsk
L
8. SS "Sugdeya" (2009)Sudak
8
SS "Sugdeya" (2009)Sudak
17
4
2
11
26-42
-16
14
20.03.21, 13th tour
Sugdeya (2009)Sudak
0:1
FC Smena (2009)Krasnoperekopsk
L
28.03.21, 14th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2009)Simferopol
0:2
Sugdeya (2009)Sudak
W
03.04.21, 15th tour
Sugdeya (2009)Sudak
1:1
CYFC Tyumen (2010)Simferopol
W
10.04.21, 16th tour
Victoria (2009)Sevastopol
2:0
Sugdeya (2009)Sudak
L
17.04.21, 17th tour
Sugdeya (2009)Sudak
3:4
CYFC Avangard (2009)Kerch
L
9. MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa" (2009)Simferopol
9
MBI SSOR "Spartak Krymteplitsa" (2009)Simferopol
15
3
5
7
24-40
-16
14
22.11.20, 11th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2009)Simferopol
3:0
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2009)Simferopol
L
13.03.21, 12th tour
CYFC Tyumen (2010)Simferopol
2:2
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2009)Simferopol
W
03.04.21, 15th tour
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2009)Simferopol
1:1
CFA-2 (2009)Yevpatoriya
W
10.04.21, 16th tour
Tavrida (2009)Belogorsk
2:2
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2009)Simferopol
W
17.04.21, 17th tour
Incomsport (2009)Simferopol
5:1
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2009)Simferopol
L
10. ChFC "Tavrida" (2009)Belogorsk
10
ChFC "Tavrida" (2009)Belogorsk
16
3
3
10
21-51
-30
12
13.03.21, 12th tour
Tavrida (2009)Belogorsk
1:2
CYFC Avangard (2009)Kerch
L
20.03.21, 13th tour
SS №6 Volna (2009)Alushta
1:1
Tavrida (2009)Belogorsk
W
03.04.21, 15th tour
FC Smena (2009)Krasnoperekopsk
3:1
Tavrida (2009)Belogorsk
L
10.04.21, 16th tour
Tavrida (2009)Belogorsk
2:2
MBI SSOR Spartak Krymteplitsa (2009)Simferopol
W
18.04.21, 17th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2009)Simferopol
2:3
Tavrida (2009)Belogorsk
W
11. SS №6 "Volna" (2009)Alushta
11
SS №6 "Volna" (2009)Alushta
17
3
1
13
21-75
-54
10
20.03.21, 13th tour
SS №6 Volna (2009)Alushta
1:1
Tavrida (2009)Belogorsk
W
27.03.21, 14th tour
FC Smena (2009)Krasnoperekopsk
5:0
SS №6 Volna (2009)Alushta
L
04.04.21, 15th tour
SS №6 Volna (2009)Alushta
4:1
SBI RC SS №3 Tavriya – 2 (2009)Simferopol
W
10.04.21, 16th tour
CYFC Tyumen (2010)Simferopol
5:1
SS №6 Volna (2009)Alushta
L
17.04.21, 17th tour
SS №6 Volna (2009)Alushta
1:3
Victoria (2009)Sevastopol
L
12. FC "Victoria" (2009)Sevastopol
12
FC "Victoria" (2009)Sevastopol
15
3
0
12
25-64
-39
9
21.11.20, 11th tour
CYFC Avangard (2009)Kerch
10:0
Victoria (2009)Sevastopol
L
13.03.21, 12th tour
Victoria (2009)Sevastopol
3:4
CFA-2 (2009)Yevpatoriya
L
03.04.21, 15th tour
Sadovod (2009)Sadovoe
2:1
Victoria (2009)Sevastopol
L
10.04.21, 16th tour
Victoria (2009)Sevastopol
2:0
Sugdeya (2009)Sudak
W
17.04.21, 17th tour
SS №6 Volna (2009)Alushta
1:3
Victoria (2009)Sevastopol
W

G - played games,
W - won,
D - drawn,
L - lost,
GF-GA - goals for / goals against,
GD - goal difference,
P - points

Group B

 
G
W
D
L
GF-GA
GD
P
 
1. Crimean football academy – 1 (2009)Yevpatoriya
1
Crimean football academy – 1 (2009)Yevpatoriya
15
15
0
0
178-15
163
45
22.11.20, 11th tour
CFA-1 (2009)Yevpatoriya
5:0
MBI SS №1 (2009)Feodosiya
W
13.03.21, 12th tour
CFA-1 (2009)Yevpatoriya
12:3
CYSS Yevpatoriya (2009)
W
03.04.21, 15th tour
Sakhara (2009)Sakharnaia golovka, Sevastopol
0:12
CFA-1 (2009)Yevpatoriya
W
11.04.21, 16th tour
CFA-1 (2009)Yevpatoriya
38:0
Evoliutsiia (2009)Yevpatoriya
W
18.04.21, 17th tour
Dynamo (2009)Saky
1:6
CFA-1 (2009)Yevpatoriya
W
2. СFC "Incomsport" (2009)Kuibyshevo
2
СFC "Incomsport" (2009)Kuibyshevo
14
13
0
1
79-12
67
39
14.11.20, 10th tour
Incomsport (2009)Kuibyshevo
20:0
Evoliutsiia (2009)Yevpatoriya
W
21.11.20, 11th tour
Dynamo (2009)Saky
0:4
Incomsport (2009)Kuibyshevo
W
03.04.21, 15th tour
Incomsport (2009)Kuibyshevo
5:0
SS №6 (2009)Yalta
W
10.04.21, 16th tour
MBI SS №1 (2009)Feodosiya
0:6
Incomsport (2009)Kuibyshevo
W
17.04.21, 17th tour
Incomsport (2009)Kuibyshevo
4:0
CYSS Yevpatoriya (2009)
W
3. SBI RC SS №3 "Tavriya"-1 (2009)Simferopol
3
SBI RC SS №3 "Tavriya"-1 (2009)Simferopol
15
13
0
2
118-20
98
39
21.11.20, 11th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2009)Simferopol
7:4
SS №6 (2009)Yalta
W
13.03.21, 12th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2009)Simferopol
2:1
MBI SS №1 (2009)Feodosiya
W
03.04.21, 15th tour
Spartak Iunior (2009)Sevastopol
1:8
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2009)Simferopol
W
10.04.21, 16th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2009)Simferopol
3:1
Sakhara (2009)Sakharnaia golovka, Sevastopol
W
17.04.21, 17th tour
Evoliutsiia (2009)Yevpatoriya
0:34
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2009)Simferopol
W
4. CFC "Skif" (2009)Novopavlovka
4
CFC "Skif" (2009)Novopavlovka
17
13
0
4
80-29
51
39
20.03.21, 13th tour
Evoliutsiia (2009)Yevpatoriya
0:16
Skif (2009)Novopavlovka
W
27.03.21, 14th tour
Skif (2009)Novopavlovka
2:1
MBI SS №1 (2009)Feodosiya
W
03.04.21, 15th tour
Dynamo (2009)Saky
1:2
Skif (2009)Novopavlovka
W
10.04.21, 16th tour
Skif (2009)Novopavlovka
1:0
CYSS Yevpatoriya (2009)
W
17.04.21, 17th tour
Avangard SS №6 (2009)Dzhankoi
2:5
Skif (2009)Novopavlovka
W
5. "Avangard" SS №6 (2009)Dzhankoi
5
"Avangard" SS №6 (2009)Dzhankoi
15
8
1
6
70-33
37
25
21.11.20, 11th tour
Avangard SS №6 (2009)Dzhankoi
1:0
CYSS Yevpatoriya (2009)
W
20.03.21, 13th tour
Spartak Iunior (2009)Sevastopol
0:5
Avangard SS №6 (2009)Dzhankoi
W
03.04.21, 15th tour
Evoliutsiia (2009)Yevpatoriya
0:16
Avangard SS №6 (2009)Dzhankoi
W
10.04.21, 16th tour
Avangard SS №6 (2009)Dzhankoi
3:1
Dynamo (2009)Saky
W
17.04.21, 17th tour
Avangard SS №6 (2009)Dzhankoi
2:5
Skif (2009)Novopavlovka
L
6. CYSS "Yevpatoriya" (2009)Yevpatoriya
6
CYSS "Yevpatoriya" (2009)Yevpatoriya
15
8
0
7
56-49
7
24
21.11.20, 11th tour
Avangard SS №6 (2009)Dzhankoi
1:0
CYSS Yevpatoriya (2009)
L
13.03.21, 12th tour
CFA-1 (2009)Yevpatoriya
12:3
CYSS Yevpatoriya (2009)
L
03.04.21, 15th tour
CYSS Yevpatoriya (2009)
4:1
MBI SS №1 (2009)Feodosiya
W
10.04.21, 16th tour
Skif (2009)Novopavlovka
1:0
CYSS Yevpatoriya (2009)
L
17.04.21, 17th tour
Incomsport (2009)Kuibyshevo
4:0
CYSS Yevpatoriya (2009)
L
7. "Dynamo" (2009)Saky
7
"Dynamo" (2009)Saky
17
6
0
11
34-59
-25
18
20.03.21, 13th tour
Sakhara (2009)Sakharnaia golovka, Sevastopol
4:1
Dynamo (2009)Saky
L
27.03.21, 14th tour
Dynamo (2009)Saky
6:0
Evoliutsiia (2009)Yevpatoriya
W
03.04.21, 15th tour
Dynamo (2009)Saky
1:2
Skif (2009)Novopavlovka
L
10.04.21, 16th tour
Avangard SS №6 (2009)Dzhankoi
3:1
Dynamo (2009)Saky
L
18.04.21, 17th tour
Dynamo (2009)Saky
1:6
CFA-1 (2009)Yevpatoriya
L
8. SS №6 (2009)Yalta
8
SS №6 (2009)Yalta
16
5
1
10
41-47
-6
16
13.03.21, 12th tour
Skif (2009)Novopavlovka
4:0
SS №6 (2009)Yalta
L
20.03.21, 13th tour
MBI SS №1 (2009)Feodosiya
4:0
SS №6 (2009)Yalta
L
03.04.21, 15th tour
Incomsport (2009)Kuibyshevo
5:0
SS №6 (2009)Yalta
L
10.04.21, 16th tour
SS №6 (2009)Yalta
2:0
Spartak Iunior (2009)Sevastopol
W
17.04.21, 17th tour
Sakhara (2009)Sakharnaia golovka, Sevastopol
1:0
SS №6 (2009)Yalta
L
9. MBI SS №1 (2009)Feodosiya
9
MBI SS №1 (2009)Feodosiya
16
4
3
9
39-53
-14
15
13.03.21, 12th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2009)Simferopol
2:1
MBI SS №1 (2009)Feodosiya
L
20.03.21, 13th tour
MBI SS №1 (2009)Feodosiya
4:0
SS №6 (2009)Yalta
W
27.03.21, 14th tour
Skif (2009)Novopavlovka
2:1
MBI SS №1 (2009)Feodosiya
L
03.04.21, 15th tour
CYSS Yevpatoriya (2009)
4:1
MBI SS №1 (2009)Feodosiya
L
10.04.21, 16th tour
MBI SS №1 (2009)Feodosiya
0:6
Incomsport (2009)Kuibyshevo
L
10. FC "Sakhara" (2009)Sakharnaia golovka, Sevastopol
10
FC "Sakhara" (2009)Sakharnaia golovka, Sevastopol
15
4
1
10
36-71
-35
13
21.11.20, 11th tour
Sakhara (2009)Sakharnaia golovka, Sevastopol
2:7
Skif (2009)Novopavlovka
L
20.03.21, 13th tour
Sakhara (2009)Sakharnaia golovka, Sevastopol
4:1
Dynamo (2009)Saky
W
03.04.21, 15th tour
Sakhara (2009)Sakharnaia golovka, Sevastopol
0:12
CFA-1 (2009)Yevpatoriya
L
10.04.21, 16th tour
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2009)Simferopol
3:1
Sakhara (2009)Sakharnaia golovka, Sevastopol
L
17.04.21, 17th tour
Sakhara (2009)Sakharnaia golovka, Sevastopol
1:0
SS №6 (2009)Yalta
W
11. FS "Spartak Iunior" (2009)Sevastopol
11
FS "Spartak Iunior" (2009)Sevastopol
15
1
0
14
12-71
-59
3
21.11.20, 11th tour
Evoliutsiia (2009)Yevpatoriya
0:7
Spartak Iunior (2009)Sevastopol
W
13.03.21, 12th tour
Dynamo (2009)Saky
6:0
Spartak Iunior (2009)Sevastopol
L
20.03.21, 13th tour
Spartak Iunior (2009)Sevastopol
0:5
Avangard SS №6 (2009)Dzhankoi
L
03.04.21, 15th tour
Spartak Iunior (2009)Sevastopol
1:8
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2009)Simferopol
L
10.04.21, 16th tour
SS №6 (2009)Yalta
2:0
Spartak Iunior (2009)Sevastopol
L
12. "Evoliutsiia" (2009)Yevpatoriya
12
"Evoliutsiia" (2009)Yevpatoriya
16
0
0
16
2-286
-284
0
20.03.21, 13th tour
Evoliutsiia (2009)Yevpatoriya
0:16
Skif (2009)Novopavlovka
L
27.03.21, 14th tour
Dynamo (2009)Saky
6:0
Evoliutsiia (2009)Yevpatoriya
L
03.04.21, 15th tour
Evoliutsiia (2009)Yevpatoriya
0:16
Avangard SS №6 (2009)Dzhankoi
L
11.04.21, 16th tour
CFA-1 (2009)Yevpatoriya
38:0
Evoliutsiia (2009)Yevpatoriya
L
17.04.21, 17th tour
Evoliutsiia (2009)Yevpatoriya
0:34
SBI RC SS №3 Tavriya – 1 (2009)Simferopol
L

G - played games,
W - won,
D - drawn,
L - lost,
GF-GA - goals for / goals against,
GD - goal difference,
P - points